Menu
Roskilde Pigefodbold mod BSF Kvindesjællandsserien - Efterår • Pulje 1
Himmelev Idrætspark 10-09-2026 Kl. 18.00
ude logo
Roskilde Pigefodbold
V
Roskilde Pigefodbold - Svogerslev BK 31-08-2026 • kl. 18:00 4 - 2
T
B. 1973, Herlev - Roskilde Pigefodbold 29-08-2026 • kl. 13:00 4 - 0
V
Roskilde Pigefodbold - Herlufsholm GF 20-08-2026 • kl. 18:45 6 - 3
T
Virum-Sorgenfri BK - Roskilde Pigefodbold 16-08-2026 • kl. 11:00 5 - 0
3
2
17°
4,1m/s
0ml.
19:42Kl.
Leveret af
ude logo
BSF
V
BSF - B. 1973, Herlev 05-09-2026 • kl. 13:45 3 - 1
V
Herlufsholm GF - BSF 25-08-2026 • kl. 19:15 1 - 2
Lone Waag Villadsen
'90 +4
Kamp slut
'78 +0
Ind: Lærke Larsen
Ud: Freya Kaiser-Almind
'78 +0
Ind: Sara Bursac
Ud: Clara Rosendal Knörr Nielsen
'77 +0
Ind: Emma Foged Christensen
Ud: Emilie Støchkel
'73 +0
Sofie Rosell Green
Assist: Freja Hammer Mørch
'67 +0
Ukendt spiller
'57 +0
Ukendt spiller
'54 +0
Lærke Larsen
Assist: Emilie Camilla Larsen
'46 +0
2. halvleg start
'45 +1
1. halvleg slut
'41 +0
Ind: Yashika Kanda
Ud: Sara Bursac
'39 +0
Ukendt spiller
'28 +0
Ind: Emilie Camilla Larsen
Ud: Emma Foged Christensen
'0 +0
Kamp start

StillingKvindesjællandsserien - Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 BSF 7 6 0 1 18
2 Lyngby Boldklub 1921 6 5 1 0 16
3 Roskilde Pigefodbold 7 5 0 2 15
4 B. 1973, Herlev 6 4 0 2 12
5 Virum-Sorgenfri BK 6 4 0 2 12
6 Tuse IF 6 3 0 3 9
7 Svogerslev BK 7 2 1 4 7
8 Vallensbæk IF 6 2 1 3 7
9 Brødeskov IF 7 2 0 5 6
10 Herlufsholm GF 7 2 0 5 6
11 Fredensborg BI 6 1 1 4 4
12 Køge BK 7 1 0 6 3
Kommentarer
Kampgalleri
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de giver også info om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies.
Luk