Menu

Spillerliste U13 drenge (05)

profil
Abbas Ali
profil
Ahmet Arici
profil
Askin Öksüm
profil
Bertram Alexander Ægidius Karlsen
profil
Ewan Göncü
profil
Florent Avdilji
profil
Hassan Mohammed-Hassan Hamdi
profil
Ibrahim Eken
profil
Jack Herbøl-Andersen
profil
Janus Østbygaard Rasmussen
profil
Jonas Høeg Kristensen
profil
Kalle Hillmann
profil
Kian Nikolaj Møgelvang Afdjea
profil
Malthe Weidemann Gunnar
profil
Markus Juhl
profil
Mathias Rasmussen
profil
Matijas Rajovic
profil
Mikael Nielsen
profil
Mikail Yorganci
profil
Mohammed Samar
ingen img
Nemanja Duricanin
profil
Nicklas Dalskjær Robin
profil
Niklas Holbæk Jakobsen
profil
Nikolaj Alonso-Elmgreen
profil
Oliver Schnor Barbulescu
profil
Omar Amin Al-Zaben
profil
Osman Qubtan
profil
Rasmus Olsen
profil
Sebastian Mæng
profil
Simon Madsen
profil
Tobias Wiberg Karby Bagge
profil
Viktor Lund Rasmussen

Kampprogram U13-1U13 Drenge 1-2 (05) 8M VinterBOLD • Pulje 3

November 2017

BSF
5 - 1
Hjemme
Top Danmark Hallen, kunstgræs

Farum BK (2)
December 2017

Solrød FC (1)
5 - 3
Ude
Solrød Idrætscenter

BSF

BSF
16. dec
Kl. 09.00
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

AB
Januar 2018

Sundby Bk.
13. jan
Kl. 13.00
Ude
Kunst, Sundby/Kløvermarken

BSF

BSF
28. jan
Kl. 10.15
Hjemme
Top Danmark Hallen, kunstgræs

Brønshøj BK
Marts 2018

Bagsværd BK
2. mar
Kl. 17.00
Ude
Bagsværd Stadion Kunstgræs

BSF

GVI
11. mar
Kl. 10.00
Ude
Kunst, GVI. Nymosen

BSF

BSF
18. mar
Kl. 10.15
Hjemme
Top Danmark Hallen, kunstgræs

Gladsaxe-Hero BK

B. 1973, Herlev
24. mar
Kl. 09.30
Ude
Elverroad Kunstgræs

BSF

Kampprogram U13-2U13 Drenge 3 (05) 8M VinterBOLD • Pulje 2

November 2017

BSF
0 - 5
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

IF Skjold Birkerød
December 2017

Værløse BK
5 - 2
Ude
Værløse Stadion

BSF

BSF
16. dec
Kl. 10.15
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

FC Holte
Januar 2018

Slagslunde-Ganløse IF
9. jan
Kl. 18.00
Ude
KIWI-Park

BSF

LSF
28. jan
Kl. 13.00
Ude
Smørum Idrætscenter

BSF
Februar 2018

BSF
24. feb
Kl. 10.15
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

FC Ballerup
Marts 2018

Stenløse BK
10. mar
Kl. 10.00
Ude
Stenløse Stadion

BSF

BSF
17. mar
Kl. 10.15
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

Jyllinge FC

FFB
25. mar
Kl. 12.15
Ude
Frederikssund Stadion

BSF

Kampprogram U13-3U13 Drenge 4 (05) 8M VinterBOLD • Pulje 2

November 2017

BSF
HHT
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

FC Ballerup
December 2017

Måløv BK
UDS
Ude
Måløv Idrætspark, Kunstgræs

BSF

Greve Fodbold
4 - 10
Ude
Greve Idræts Center

BSF
Januar 2018

BSF
13. jan
Kl. 11.30
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

Herstedøster IC

Hvidovre IF
27. jan
Kl. 09.45
Ude
Avedøre Stadion Kunstgræs

BSF
Februar 2018

BSF
24. feb
Kl. 11.30
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

Rødovre
Marts 2018

Hundige BK
10. mar
Kl. 09.30
Ude
Hundige Boldfælled

BSF

BSF
17. mar
Kl. 11.30
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

B. 1973, Herlev
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de giver også info om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies.