Menu

Spillerliste U12 Drenge (06)

profil
Adam Bhatti
profil
Ahmad Aboutaleb
ingen img
Alan Giron Hald
ingen img
Aland Kader
profil
Andi Merdzani
profil
Anis Dauti
profil
Bunyamin Sen
profil
David Rieck
ingen img
Elias L. Frederiksen
profil
Emil Boysen
ingen img
Frederik Axel Andersen
profil
Ivar Hrafn Atlason
profil
Jasper Dahl
profil
Johannes Zornhagen
ingen img
jonas jensen
profil
Jonus Ismaili
ingen img
Kaan Uysal
profil
Lirim Aliji
ingen img
Louis Piga Carbone
profil
Lucas Osbøl
profil
Lukas Skovboe
ingen img
Mads Heramb
profil
Mads Marcus Petersen
profil
Marcus Lumby Hansen
profil
Mikkel Guldfeldt
profil
Mikkel Petterson
profil
Moman Hamid
profil
Nicolai Munch
profil
Noah Maale
ingen img
Noah Sønderskov
profil
Oliver Bjorholm Geisler
profil
Oscar Pihl Kleis
ingen img
Taha Cakmak
ingen img
Tobias Kallsøe Korf
profil
Tobias Rasch Jørgensen
profil
William Gebbel
ingen img
Wodah Mohamed Abdeljelil
profil
Younes Sayedi
ingen img
Yusuf Süllü
ingen img
Yusuf Züfer

Kampprogram U12-1U12 Drenge A (06) 8M VinterBOLD • Pulje 2

December 2017

Værløse BK
Spillet
Ude
Værløse Stadion

BSF

LSF (1)
16. dec
Kl. 10.30
Ude
Smørum Idrætscenter

BSF
Januar 2018

BSF
6. jan
Kl. 10.30
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

Ølstykke FC

BSF
14. jan
Kl. 10.15
Hjemme
Top Danmark Hallen, kunstgræs

Jyllinge FC

B. 1973, Herlev
27. jan
Kl. 14.00
Ude
Elverroad Kunstgræs

BSF
Marts 2018

BSF
4. mar
Kl. 10.15
Hjemme
Top Danmark Hallen, kunstgræs

Hellas

BSF
11. mar
Kl. 10.15
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

Frederikssund IK

Vanløse (1)
18. mar
Kl. 12.30
Ude
Vanløse I P

BSF

BSF
25. mar
Kl. 10.15
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

Slagslunde-Ganløse IF

Kampprogram U12-2U12 Drenge B (06) 8M VinterBOLD • Pulje 4

November 2017

BSF
Spillet
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

Vanløse
December 2017

Hvidovre IF
Spillet
Ude
Avedøre Stadion Kunstgræs

BSF

BSF
17. dec
Kl. 10.15
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

Fix
Januar 2018

Skjold (1)
13. jan
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Ryparken

BSF
Marts 2018

Fremad Amager
4. mar
Kl. 10.15
Ude
Kunst, Sundby Idrætspark

BSF

BSF
11. mar
Kl. 10.15
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

Vestia (1)

BSF
18. mar
Kl. 10.15
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

Dragør BK

Husum Bk
24. mar
Kl. 09.00
Ude
Kunst, Husumparken

BSF

Kampprogram U12-3U12 Drenge C (06) 8M VinterBOLD • Pulje 4

November 2017

BSF
Spillet
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

Vanløse (2)
December 2017

Skjold (2)
Spillet
Ude
Kunst, Lundehusparken

BSF

BSF
16. dec
Kl. 10.15
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

BK Avarta
Januar 2018

Tårnby FF
13. jan
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg

BSF

BSF
27. jan
Kl. 10.15
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

KB (2)
Marts 2018

B 1908
3. mar
Kl. 09.30
Ude
Kunst, Sundby Idrætspark

BSF

BSF
10. mar
Kl. 10.15
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

CIK

BSF
18. mar
Kl. 10.15
Hjemme
Ballerup, Kunstgræs

Bagsværd BK

Fremad Amager (2)
24. mar
Kl. 10.15
Ude
Kunst, Sundby Idrætspark

BSF
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de giver også info om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies.